Pages

11/03/2011

nu tad par tām trīsdesmit sekundēm līdz Marsam

kā jau iepriekš minēju, ka neesmu šīs grupas nekāda baigā fane un nekādā sektā netaisos iestāties, tādēļ mans viedoklis ir vienkārši skatītāja un dažu dziesmu patikšanas viedoklis. 

Tātad kā jau šādos pasākumos gaidāma liela grūstīšanās un tomēr tie taču bija 7700 cilvēku. 

Pirmkārt, sākšu ar iesildītājiem, kas man izraisīja vienkāršu šoku un domā kā vispār viņi var pastāvēt .varbūt viņi savā Somijā ir populāri, bet man grupa "TV OFF" vienkārši izraisīja pašai OFF. Varbūt, ja publika nebūtu tik traki stīva, varētu paciest to laiku kamēr viņi uzstājās. 
Otrkārt, ilgais gaidīšanas process, kamēr uz skatuves parādījās saucamie tehnikas cilvēki un arī pats doktors House. Jā, patiešam tur bija cilvēks, kas līdzinājās viņam. Kamēr grupa kāpa uz skatuves es un lielāka daļa bija jau nogarlaikojušies. Tā nu izklaidējāmies kaut kā paši. 
Treškārt, pirmais iespaids par grupu. It kā daudzi mākslinieki uztaisa kārtīgu šovu kas paziņo par viņu ierašanos, bet šoreiz vienkārši uzslāt uz skatuves un klausīties spiedzienos. Ko tad mazai valstij vajag? 
Ceturtkārt, skaņas kvalitāte. Tā patiešam bija briesmīga pirmās divas dziesmas. Ap trešo jau varēja saprast par ko dzied. 
Pieckārt, sen nebiju tā izlamājusies. kad cilvēki grūstas un cenšas kur ieliet. Atvainojos tam meiteņu bariņam. 
Seškārt, baudāmi, bet nedaudz pietrūka. Gribējās lielākas telpas. un diemžēl nedzirdēju dziesmu "From Yesterday" . 
Septītkārt, ekonomiski. Kaut biļešu cenas bija augstas, tad arī gribējās, ko augstu kvalitātē. Piemēram skatuvi augstāku, man kā pundurim, labi nebiju visīsākā bija par zemu viss skatuvi bija grūtāk saredzēt. 

Astotkārt, cilvēku higiēna. Lipīgi, smirdošas paduses... ahhh man jau slikti palika.
Awesome brīdis, kad no griestiem laidās lapiņas uz kurām pat bija uzraksti

moves like Jared

Secinājums- īsti traki nenožēloju, ka aizgāju. Vērtējums 7 no 10. 

2 komentāri:

Nekautrējies atstāt komentāru! :)