Pages

10/06/2010

viens mēnesis

Sveiki!
Sen šeit neko neesmu rakstījusi nu drīz būs gads! :D nū attaisnojums- es rakstīju citur, bet to izdzēsu un atgriezos pie šī vecā! :)
Tātad nu jau mēnesi par savām otrajām mājām varu saukt Rīgu, pareizāk sakot Vecmīlgrāvi! :)
Es studēju Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultāte Informācijas pārvaldībā. Septembris man beidzās ar priecīgu ziņu, jo tiku budžetā kāds no mana kursa bija aizgājis! :)
Lekcijas ir interesantas, tāpat arī kursa biedri! :) Pirmā atzīme, ko esmu nopelnījusi ir 8! :) un tikko paskatījos otrā atzīme ir 9 :) jeb arī nav! :D īsti no tām e-studijām nesaprotu dažas lietas! :) Tuvojas jau arī pirmie kontroldarbi! Un man vēl joprojām nav Ekonomikas grāmata! Daži jau ir bijuši kontroldarbi, bet nu tie kas būs ir tādi svarīgi ļoti! :)
Tikko paskatījos pa logu nu ir pienācis rudens! :) nu man te pagalmā viens koks vēl zaļš! :) un 14.oktobrī jau sola pirmo sniegu! :)


Atzīšos es jau esmu noskatījusies pirmo Ziemassvētku filmu! :) Un vēl atradu adresi ar vēl dažām labām filmām, kuras man ir tādā kā sadaļā MUST SEE! :)


nu tā 5dien būs pasēdēšana pie Lauras viņa svētdien lido prom uz Vāciju mācīties! nu un mēs tā savāksimies bariņš un dosimies pie viņas uz groziņvakaru! :)


Rīgā ir tīk auksti dzīvoklī! Nevar sagaidīt, kad sāksies apkures sezona un kā izrādās mana istaba ir vis aukstākā!


tas tā īsumā viss.... būs drīz atkal kāds ierakstiņš! APSOLU!
Rasa

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru

Nekautrējies atstāt komentāru! :)